Kontakt

MHBS tech s.r.o.
Drotárska cesta 41/A Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 02
icon_widget_image info@mhbs.sk
TZB služby

Služby

Služby

Postaráme sa
o plynulosť celej stavby

Manažovanie TZB

Zbavíme vás zbytočných starostí a postaráme sa o plynulosť TZB. Zabezpečíme riešenie technických problémov, komunikáciu s realizátorom, kontrolu správnosti projektovej dokumentácie. Zadovážime materiál a postaráme sa o presné odovzdávanie jednotlivých častí stavby. Sme jednotkou v dodržaní časového harmonogramu.

Zdravotechnika

Špičková realizácia vody a kanalizácie. Zdravotechnika patrí medzi najdôležitejšie inštalácie v budovách. Obráťte sa na nás.

Vykurovanie

Realizujeme moderné spôsoby vykurovania bytových a rodinných domov a taktiež väčších objektov. Každý systém vykurovania má svoje špecifiká a hodí sa do iných podmienok. Stenové a podlahové plošné systémy, konvenčné vykurovacie systémy. Medzi naše špecifikácie patrí aj samotná projekcia vykurovania. Využite naše dlhoročné skúsenosti a kvalitné služby.

Chladenie

Stále stúpajúce teploty počas letných mesiacov znásobujú potrebu chladenia miestnosti. Postaráme sa o chladenie budov viacerými možnými spôsobmi - stropné, plošné a konvenčné systémy. Pri plošných systémoch využívame 3 druhy chladenia: mokrý (podomietkový) systém, suchý systém, temperovanie betónového jadra - BKT systém.

Plyn

Realizujeme plynové inštalácie vonkajších a vnútorných rozvodov plynu.

Technické zariadenie budov

Sme certifikovanými odborníkmi a našou úlohou je pomôcť vám s realizáciou vašich plánov. Manažovanie TZB v rámci profesií: Zdravotechnika, Vykurovanie, Chladenie, Rozvody plynu.